Stili i çuditshëm i Benzema (FOTO LAJM)

Real Madrid prezantoi dje fanellën e tij të dytë për ndeshjet e Champions League, ngjyrë portokalli me vija të zeza, por ajo që tërhoqi më shumë vëmëndjen, përveç blerjes më të shtrenjtë Gareth Bale, ishte modeli i flokëve i sulmuesit francez Karim Benzema. Bomberi i "Los Blancos" u shfaq në publik me një stil flokësh të çuditshëm, të cilin nuk ia kishim parë më parë duke bërë që shumë tabloide të merren pikërisht me të.

Por francezi nuk është i vetmi protagonist në futboll që tërheq vëmëndjen pikërisht me këtë gjë. Gjatë historisë së futbollit e veçanërisht vitet e fundit shumë futbollistë janë parë të futen në fushën e lojës dhe jo vetëm me një stil që jo pak ka bërë për të qeshur.

Kë ka dashur të imitojë Benzema? Këtë vetëm ai mund ta dijë.../albeu.com/
Shtuar më 13/09/2013, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori