Sukses i padiskutueshëm! Publikohet kënga e Era Istrefit për FIFA World Cup (VIDEO)
"Live it up", kënga e FIFA World Cup është publikuar sot në Youtube.

Ky himn ka një domethënie të madhe për Shqipërinë pasi këndohet edhe nga këngëtarja shqiptare Era Istrefi në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam.

"Live it up" ëshët titulluar kënga shumë ritmike.

Ky bashkëpunim konsiderohet një sukses i jashtëzakonshëm i Era Istrefit në tregun muzikor ndërkombëtar. /albeu.com/

Shtuar më 25/05/2018, ora 08:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori