Tashmë zyrtare, rikthehet Wanda Nara (FOTO LAJM)

Wanda Nara, bashkëshortja e Icardit pritet të rikthehet në emisionin "Tiki Taka" në rolin e opinionistes në krah edhe të Bobo Vierit dhe Antonio Cassanos.

Emisioni i drejtuar nga Perluigi Bardo fillon më datë 25 gusht, ndërsa Wanda e shumëpërfolur tashmë për çështjen Icardi dhe raportet me drejtuesit e Interit do të rikthehet aty pas një sezoni, raporton Albeu.com.

Gjithçka do të nisë në orën 21:30 fill pas ndeshjeve të javës së parë të Seria A. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2019, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori