Taulant Xhaka në Zvicër me të dashurën, publikon foto nga dhoma e hotelit (FOTO LAJM)

Taulant Xhaka është një ndër lojtarët më të suksesshëm shqiptar.

Pos jetës prej një futbollisti, mesfushori ka edhe një jetë private dhe sentimentale.

Herë pas here ai publikon imazhe në rrjetet sociale me të dashurën, bukuroshen Arbnorën.

Duket se për festën e Krishtlindjes, ai ka zgjedhur të kalojë një në vilë luksoze që ka edhe pishinë.

Ai ka zbuluar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram prej vilës se ku po i kalon çastet romantike.

Vila shihet se ka një kaminë, pishinë me avull dhe gjendet në alpet zvicerane, përkatësisht në Ennetburgen.

Kujtojmë Xhakën do ta shohim edhe në vitin e ardhshëm teksa vesh fanellën e skuadrës së Baselit. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2017, ora 20:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori