Të kuruara në detaj, kush janë politikanet më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM)

Shqipëri të gjithë janë hutuar nga Rama dhe tentativa etij për të qenë më sharmanti.

Por për të zbutur disa axhendat e ngjeshura politike Albeu.com ka menduar t'ua sjellë politikën në anën e saj më të butë dhe të brishtë.

Në galeri do të gjeni disa nga politikanët më të bukura dhe që kurohen deri në cdo detaj. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2019, ora 23:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori