Telenovelë dashurie te Belgjika, këta dy lojtarë nuk flisnin për shkak të një femre
Pëlqej
Belgjika, arriti të dalë në vendin e tretë në Botërorin "Russia 2018".

Faktori kryesorë i këtij suksesi sipas specialistëve ishte fryma e fupit belg.

Por mesa duket gjërat nuk kanë shkuar edhe aq mirë në grupin e Belgjikës të paktën në ditët e para të Botërorit.

Thibaut Courtois dhe mesfushori Kevin De Bruyne, ka folur sërish me njëri-tjetrin vetëm në ditët e para të grumbullimit në Rusi.

Arsyeja e “zënkës” mes tyre ka qenë një femër, Caroline Lijnen. Mëria zgjati plot katër vjet!

Lijnen ka qenë e dashura e De Bruyne për dy vjet, por çifti është ndarë në fund të vitit 2014. Pak muaj më pas ajo u lidh me atë që është i dashuri aktual Courtois. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2018, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori