Thomas Strakosh filtron me prezantuesen shqiptare (FOTO LAJM)

Pëlqej
Thomas Strakosha është në qendër të vëmendjes, por kësaj radhe jo për paraqitjet e tij fantastike me skuadrën e tij Lazion.

Portieri i Kombëtares shqipatre, Thomas Strakosha duket se i pëlqen shumë prezantuesja e TV Klan, Kejvina Kthjella.

Para disa ditësh ai shihet duke filtruar me prezantuesen në komente në Instagram dhe u përfol për një lidhje të ngushtë mes të dyve.

Më vonë të dy e kanë mohuar se ka diçka në mes tyre. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2018, ora 18:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori