Tifoze e flaktë e Messit, "Miss BumBum" çmendet fansta me fotot e saj në Instagram (FOTO LAJM)

Suzy Cortez apo siç njihet ndryshe me nofkën si "Miss BumBum" është një modele shumë aktive në rrjetet zyrtare.

Ajo është një tifoze e flaktë e Lionel Messit dhe klubit spanjoll, Barcelona.

Kohët e fundit ajo po poston foto provokative në Instagram, ku njëra prej tyre është e veshur me fanellën e "pleshtit". /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori