Tifozet seksi në tribuna zbukurojnë Kupën e Amerikës (FOTO LAJM)

Kupa e Amerikës vazhdon të dhurojë spektakël, teksa po zhvillohet në Brazil dhe po shkon në fazën e saj më të nxehtë.

Por, në sytë dhe aparatet e fotoreporterëve, nuk kanë munguar as tifozet seksitribuna, apo tifozët e veçantë prej veshjeve të tyre.

Në fakt, tifozet latine gjithmonë kanë qenë të njohura për format e tyre, edhe në Botërorë të ndryshëm të kaluar.
Shtuar më 21/06/2019, ora 23:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori