Tifozët specialë të Balotellit (FOTO-LAJM)

Fanny Neguesha dhe reperi Emis Killa kanë qenë dy nga tifozët specialë të Mario Balotellit në tribunën e San Siro-s gjatë ndeshjes Milan-Catania e cila përfundoi 1:0.


Se bashku me ta në stadium ishte edhe vëllai i Balotellit, Enoch. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2014, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori