Tifozi fiksohet keq pas formave të së dashurës të Ronaldos (FOTO LAJM)

E dashura e Cristiano Ronaldos Georgina Rodriguez ishte e pranishme dje në Alianz Stadium duke ndjekur sfidën Juve-Ajax. Por këtë herë bukuroshja nuk i solli fat bardhezinjve.

Por ajo që ra në sy dje në mbërmje ishte një tifoz në shkallët e "Alianz Stadium". Tifozi në atë moment fiksua keq pas Georginas teksa kjo e fundit po bënte disa fotografi ku më pas ajo i postoi dhe vëtë në Instagram.
Shtuar më 17/04/2019, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori