Tifozja e Juventusit që po tërbon Instagramin (FOTO LAJM)

Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në vendin fqinj, teksa po dominon Instagramin me fotot e saj mjaft "të nxehta".

Së fundi Valentina ka një set që të "lë pa frymë", duke mos kursyer thuajse asgjë nga hiret e saj.

Blogerja është një fanse e njohur e Juventusit dhe nuk nguron të ndjekë bardhezinjtë edhe në stadium, në shumë prej ndeshjeve të tyre.
Shtuar më 18/12/2018, ora 12:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori