Tifozja e Milanit, shpërthyese për revistën "For Men"

Ajo Njihet si tifozë e zjarrtë e Milanit, është modele braziliane dhe ka gjithmonë diçka plus për t’u ofruar revistave të modës, Fabiana Britto ka pozuar së fundmi për kalendarin "For Men", duke shpalosur talentin me format e saj shpërthyese.T

Tifozët kuqezi duhet të ndihen me fat që në organikën e tyre bën pjesë Fabiana bombastike.
Shtuar më 19/01/2019, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori