Tifozja e Partizanit po i tërbon meshkujt në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Me një karrierë si modele dhe aktore, Olta Sheta vijon të mbetet në qendër të vëmendjes.

Seks-bomba kryeqytetase është shumë aktive në rrjetet sociale, aty ku ndan rregullisht foto për miqtë dhe fansat.

Në postimet e Oltës bien në sy linjat e saj perfekte trupore. Kujtojmë që modelja ka një lidhje të ngushtë edhe me botën e futbollit.


Siç dihet, ajo është motra e ishmbrojtësit Arian Sheta, ndërsa njihet gjithashtu edhe si një tifoze e zjarrtë e skuadrës së Partizanit.
Shtuar më 15/01/2021, ora 18:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori