Tifozja modele e Milanit akuzon rëndë Bonuccin (FOTO LAJM)

Jori Delli është një studente dhe modele në Milano që njihet për simpatinë që ka për skuadrës kuqezi.

Ajo u është përgjigjur në Instagram disa pyetje që lidhen e jetën e saj private, ku gjeti rastin për të sulmuar edhe ish-mbrojtësin kuqezi, Leonado Bonucci.

"A më ngacmojnë lojtarë të Serisë A? Po, nga Milano në Torino, por nga ata të Milanit nuk më ka shkruar njeri, ndërsa nga të Juves shumë. Bonucci? Nuk e kuptoj sesi ia dhamë shiritin e kapitenit kur në të kaluarën nuk kishte luajtur kurrë me Milanin.

Persona të tillë më mirë t’i humbësh. A kanë tentuar të lidhen më mua pilotë të Moto GP? Vetëm një, por nuk e them emrin.”
Shtuar më 17/01/2019, ora 09:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori