Top 11 makinat më të shtrenjta në futboll (FOTO LAJM)

1. Cristiano Ronaldo - Ferrari 2 milionë paundë
Pëlqej
Të qënurit futbollist ka shumë privilegje: famë, rroga të larta, femra por edhe makina luksoze dhe shumë të shtrenjta.
Por jo gjithmonë futbollisti më i mirë dhe më i paguar ka makinën më të shtrenjtë? Lionel Messi nuk është nga ata yje futbolli që janë të fiksuar pas makinave shumë luksoze dhe të shtrenjta.


Një renditje e bërë nga "Soccer Debate" i heq dyshimet: dominon Cristiano Ronaldo me Ferrarin e tij, i cili kushton 2 milionë paundë, i ndjekur nga Buggati Veyron i Samuel Eto'o, senegalezi Diouf, për të vijuar më pas me David Beckham, Lampard, Rooney dhe emra të tjerë të njohur të futbollit. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2013, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori