E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
Top 11 Wags-at e 2015-ës (FOTO LAJM)

Federica Nargi (Matri)
Cdo fundvit gazetat dhe revistat sportive publikojne Futbollistet dhe trajneret me te mire te vitit, por pas nuk mbeten as partneret e futbollisteve.

Per kete arsye Portali Albeu ka bere nje rankim te 11 Wags-ave me te bukura per vitin 2015.

Disa prej tyre ndoshta nuk i njihni pasi jane perkrah futbollisteve jo fort te njohur, por qe gjithesesi mbeten femra shume te bukura dhe joshese. /albeu.com/
Shtuar më 26/12/2015, ora 18:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori