Top 20 partneret më të bukura të futbollistëve (FOTO LAJM)

1. Shakira (Gerard Pique)
Portali i lajmeve më i famshëm në AMerikën e Jugut, "LatinTimes.com", ka rënditur 20 partneret më të bukura të futbollit duke u bazuar në anketën që bëri me lexuesit e saj.

Në anketën me pyetje "Kush është partnerja më e bukur e ndonjë futbollisti", morën pjesë rreth 80 mijë lexues dhe ku fitues doli kolumbianja Shakira.

Pas saj vjen bashkëshortja e Iker Casillas Sara Carbonero dhe ajo e Wesley Sneijder, Yolanthe Cabau. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2015, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori