Top 21 të dashurat e Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM)

21. Niki Ghazian
Edhe pse është tre herë fitues i "Topit të Artë", çuditërisht ylli portugez i Real Madrid, Cristiano Ronaldo përfiton më shumë jashtë fushave të blerta se sa brënda tyre. Por kjo e ka një arsye: imazhi.

Ronaldo sapo i ka dhënë fund lidhjes me supermodelen ruse Irina Shayk, një nga lidhjet e tij që kanë zgjatur më shumë.

Por më parë CR7, si te Manchester United ashtu edhe te Sporting Lisbona, ka patur disa të dashura ku disa prej tyre janë emra të njohur të showbizz-it.

Kim Kardashian, Paris Hilton, Raffaella Fico dhe Imogen Thomas, janë disa prej të dashurave të portugezit.

A të pengojnë kaq shumë të dashura e mbi të gjitha kaq të bukura? Në rastin e Cristiano Ronaldos jo.../albeu.com/
Shtuar më 21/01/2015, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori