Trejsi Sejdini "i vë flakën" Ibizës, shfaqet pothuajse lakuriq mbi jaht (FOTO LAJM)

Trejsi Sejdini është një prej vajzave më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendje për shkak të bukurisë dhe shtat lartësisë së hijshme.

Modelja bukuroshe së fundmi ndodhet më pushime në Ibiza, dhe nuk ka "bombarduar" llogarinë në Instagram me foto të nxehta.

Ajo është shfaqur vetëm me të poshtme ndërsa mbi gjoks ka vendosur duart teksa qendron në pjesën e jashtme të një jahti. Qëndrim ky tepër provokues duke ngacmuar dhe imagjinatën e ndjekësve.

Trejsi gjithmonë është komentuar si një vajzë "e nxehtë" dhe provokuese. / albeu.com

Shtuar më 21/08/2019, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori