Vajza i është bërë shoqe, Loriku dhe e bija bëjnë tifo bashkë (FOTO LAJM)

Në janar të këtij viti, ish-Kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë.

Partnerja e tij italiane, Monica, solli në jetë fëmijën e dytë të çiftit, një vogëlushe që e pagëzuan me emrin Enkeleida.

Të rralla janë rastet kur të voglën e kemi parë në rrjete sociale, pasi dyshja preferon ta mbajë larg syve të publikut.

Mirëpo, sot Loriku ka ndarë foton më të ëmbël me të bijën, që na i shkriu fare zemrat!

Enkeleida tashmë është rritur aq sa të bëjë “tifo” me babin për ndeshjet e futbollit.

Në pozën e publikuar disa minuta më parë, ish-kapiteni shfaqet duke parë me të voglën garat e FIFA-s, ndërsa i ka ngritur asaj duart lart.

Megjithëse nuk e ka treguar portretin e saj, dallojmë që Enkeleida është një bebushe bjonde që me siguri s’i ka lënë gjë mamasë së saj.

Loriku dhe Monica janë gjithashtu prindër të një vogëlushi që quhet Boiken.

Shtuar më 11/07/2020, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori