Vajza nga shteti komunist shkatërron Instagramin (FOTO LAJM)

Ajo është një ndër vajzat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht – dhe po i bën konkurrencë serioze Kim Kardashianit.

Maria Villalba numëron mbi 247 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse.

Se pse modelja seksi 30-vjeçare nga Venezuela ka aq shumë ndjekës ju tregojnë më së miri fotografitë më poshtë.
Shtuar më 24/03/2019, ora 12:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori