Vajzat nuk e kanë pritur mirë fejesën e Granitit (FOTO LAJM)

Siç e kemi përmendur edhe në lajmin e mëparshëm, fejesa e Granit Xhakës me bukuroshen Leonita ka thyer zemrat e shumë vajzave, të cilat ëndërronin se një ditë do të kishin në krah bukuroshin e Borussia Munchengladbah.

Menjëherë sapo u bë publik lajmi i fejesës shumë vajza, shqiptare dhe të huaja, nxituan të komentonin në rrjetet sociale duke shprehur të gjithë mërzinë e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2015, ora 09:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori