Vajzat u fiksuan pas Beartit të "Përputhen"? S'keni parë ende babain e ish-konkurrentit (FOTO LAJM)

Pas takimit të tij me Tean, Bearti është kthyer në një ndër djemtë më të komentuar në "Përputhen". Mirëpo, ai ka vendosur të largohet nga programi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bearti, me anë të një postimi në Instagram.

Pavarëisht se u largua, Bearti vazhdon të ketë njësoj vëmëndjen e ndjekësve dhe së fundmi ka zhvilluar një bashkëbisedim me to, ku një prej kuriozve e ka pyetur pse nuk flet për të atin.

Ish-konkurrenti është përgjigjur me një foto ku prezanton babain.

Por babai i tij nuk duket aq i zakonshëm, ai është mjaf muskuloz ku në sy bien edhe tatuazhet të cilat me gjasa ja ka fiksuar ai të birit.

Pak ditë më parë në media qarkulloi edhe motra e Beartit e cila po ashu është mjaft e bukur dhe interesante./albeu.com/

Shtuar më 28/11/2020, ora 14:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori