Wanda Nara pozon me bikini dhe të pasmet në plan të parë (FOTO LAJM)

Partnerja e Mauro Icardit, Wanda Nara, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale me fotot që publikon.

Bukuroshja argjentinase, ka publikuar një foto shumë seksi sot.

Nara shihet teksa pozon nga dushi në pamje të hapur dhe format e saj merrin vëmëndjen kryesore.

Foto që u pëlqye menjëherë nga mijëra fansa të Wanda Naras, e cila vazhdon të befasojë me foto nga më të ndryshmet.

Icardi me fat, kjo gjë dihet dhe po vërtetohet dita-ditës.
Shtuar më 21/08/2020, ora 08:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori