Video erotike në internet, partnerja e Mauro Icardi fundos Google dhe Yahoo (FOTO LAJM)

Gruaja dhe menaxherja e futbollistit Mauro Icardi, ka fituar gjyqin me Google dhe Yahoo mbi një video të nxehtë që qarkulloi në internet.

Pretendohej se video i atribuohej Wandas sikur ishte protagoniste.Triumfin e saj ndaj dy gjigantëve të teknologjisë, Wanda e ndau me 7.4 milionë fansat e saj në Instagram.

Google dhe Yahoo duhet t’i paguajnë nënës së 5 fëmijëve dëmshpërblim për dëmin moral që i është shkaktuar.

Gjykata nënvizoi se video erotike e shpërndarë në Google dhe Yahoo i atribuohej gabimisht Wanda Naras dhe ishte rishpërndarë më pas edhe në faqe të tjera pornografike. Videoja ka marrë milionë shikime përmes kërkimit në Google dhe Yahoo.
Shtuar më 23/01/2021, ora 09:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori