Wanda klip special për 21-vjetorin e Icardit (VIDEO)
Sulmuesi i Interit Mauro Icardi feston sot 21 vjetorin e lindjes. E dashura e tij, modelja argjentinase Wanda Nara, i ka bërë dhuratën e parë nga YouTube, duke i dhuruar një klip special me foto dhe mesazhe familjare.

Një iniciativë shumë romantike, por që pritet të pasohet edhe me dhurata të tjera. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2014, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori