Wanda Nara provokon keq tifozët e Interit, publikon pamjet e rivalit (FOTO LAJM)

Wanda Nara është gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale.

Guraja dhe menaxherja e Mauro Icardi-t, i transferuar në verë nga Inter-i te PSG, poston shpesh imazhe në Instagram nëpërmjet të cilëve tregon jetësn e saj të përditshme.

orët e fundit ka publikuar një postim ku shfaqet një nga djemtë, Valentino, i cili po luan në shtëpi me një fanellë të Borussia Dortmund, rivalja e ardhshme e Inter-it në Champions League.
Shtuar më 01/11/2019, ora 23:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori