Wimbledon, bukuroshet e tenisit sfidojnë njëra-tjetrën (FOTO LAJM)

Nga Maria Sharapova te Serena Williams, për të kaluar më pas te Ivanovip dhe Azarenka. Në vigjilje të turneut më të famshëm të tenisit botëror Wimbledon, raketat më të mira të tenisit botëror kanë sfiluar në Londër një "tapet të kuq" special.

Turneu i Wimbledon starton nesër më datë 24 qershor dhe përfundon më 7 korrik. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2013, ora 13:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori