Xhemi Shehu pozon pa make-up dhe mahnit ndjekësit: Bukuri më natyrale nuk kam parë (FOTO LAJM)

Kemi disa muaj që moderatoren e njohur, Xhemi Shehu, nuk e shohim më në ekran. Por kjo nuk do të thotë se nuk është aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku me ndjekësit ndan momente të ndryshme nga përditshmëria.

Xhemi së fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet pa make-up, duke treguar bukurinë e saj natyrale.

Bukurinatyrale nuk kam parë”, Xhemi Shehu poston

Menjëherë fansat e kanë pëlqyer foton e saj, e madje nuk ia kanë kursyer komplimentet. “E bukura e dheut. Sa e mirë je. Karamele. Ti je bukuri. Bukurinatyrale nuk kam parë”, janë disa prej komenteve që lexohen në foton e Xhemit.
Shtuar më 15/01/2021, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori