Yll bote, Vali Corleone zbulon të dashurën bukuroshe (FOTO LAJM)

Vali Corleone për disa muaj i kishte munguar ekranit, por së fundmi është rikthyer dhe ka zbuluar shumë në një intervistë për emisionin “N’Kosovë show”.

Vali zbuloi se ka pasur të dashur Miss Botën, por më pas e la duke treguar edhe arsyen e çuditshme.

“Kam pasur Miss Botëndashur. Lidhja ka zgjatur 2 ose 3 muaj dhe e lashë. E lashë sepse ishte më e bukura në botë. Duke u menduar thashë ‘Kjo qenka më e bukura në botë?’ dhe e lashë”, u shpreh ai.

Ai nuk e zbuloi me cilën prej modeleve që kanë fituar Miss Botën ka qenë i lidhur, por është e sigurt se Vali ka pasur një super yll në krah.
Shtuar më 25/06/2019, ora 10:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori