Ylli i Man. United pushime romantike me të dashurën në Maldive (FOTO LAJM)

Braziliani i Manchester United, Fred ka vendosur që t’i kalojë pushimet e tij në Maldive së bashku me bashkëshorten.

Premier League është pushim dhe ai ka shfrytëzuar momentin duke u relaksuar në plazh teksa një hotel ku një natë kushton plot 3,500 funte. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2020, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori