Zbulohet gjinia e fëmijës së Taulant Xhakës dhe Arbnorës (FOTO LAJM)
Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Taulant Xhaka, është në pritje të ëmbël.

Arbnora dhe Taulanti e dhanë lajmin e bukur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku tregonin barkun e rrumbullakosur.

Shtatzënia është bërë publike prej muajsh tashmë.

Në janar 2018 ata u fejuan ndërsa në qershor të këtij viti, futbollisti Taulant Xhaka i propozoi martesë personit të zemrës, Arbnora Nuredinit.

Më pas, ai që pasoi ishte lajmi i shtatzënisë së Arbnores e cila nga pushimet në Dubai ka zbuluar edhe një tjetër detaj – gjininë e foshnjes që do t’i bëjë prindër.

Përmes Instagramit, bukuroshja ka treguar për herë të parë se çifti do të bëhen prindër të një djali.
Zbulohet gjinia e fëmijës së Taulant Xhakës dhe Arbnorës (FOTO LAJM)

Shtuar më 29/12/2019, ora 14:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori