Zhvishet Kejvina, ekspozon format bombastike nga Dubai: Photoshop (FOTO LAJM)

Ajo është një nga modelet më të përfolura të showbiz-it shqiptar. Është fjala për Kejvina Kthellën, e cila së fundmi ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ka udhëtuar për punë në Dubai.

Por postimi që ka tërhequr më shumë vëmendjen e ndjekësve të saj është një video ku shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë ari.

Kejvina filmonte trupin nga afër dhe paraqitja e saj nuk donte fare koment. “Photoshop”, ka shkruar ajo me shaka sipër videos, duke ‘thumbuar’ të gjithë ata që e kritikojnë për editim të imazheve.

Kejvina në këtë video nuk kishte vendosur asnjë pikë makijazhi në fytyrë dhe dukej e freskët.

Shtuar më 20/01/2021, ora 12:48
Al Bani
e Mërkurë 20 Janar 2021, Ora 12:56
Te doli edhe ty fati! E paske kap edhe ti nje udheheqes shpirteror ;)
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori