Zyrtarisht, Marina dhe Getoari janë çifti më i shtrenjtë i showbizit (FOTO LAJM)

Në rrjete sociale, mania që ka Marina për markat luksoze ka rënë dukshëm në sy.

Ajo nuk i kursen asgjë vetes dhe blen gjëra të shtrenjta të cilat vishën edhe nga yjet botërorë.

Por ajo që bën habi në këtë mes është fakti se edhe getoari ka të njëjtën dëshirë dhe është i apasionuar pas veshjeve dhe aksesorëve të shtrenjtë.

Në Instastoryn e saj Marina ka publikuar një video të këmbëve të saj dhe të Getoarit, të veshur me çizmet e dëborës, çmimi i njërës palë nga të cilat kap shifrën e 595 eurove.

Çizmet e tyre të ngrohta janë prej lëkure dhe prej pellushi lepururi.

Zyrtarisht i shpallim cifti më dorëlëshuar i shoëbizit. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 23:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori