12 ngjarjet që kanë shenjuar El Clasico-t (FOTO LAJM)

Fotot nga Express
Tifozët e Real Madrid kanë bërë një përmbledhje të ngjarjeve më të bujshme në historikun e El Clasico-ve kundër Barcelonës.

Kur jemi pak orë larg përballjes së nesërme në "Santiago Bernabeu" fansat spanjollë kujtojnë 12 ngjarjet që kanë shenjuar këtë sfidë dhe të cilat mund ti mësoni në foto-galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2015, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori