A do t'i bashkojë "The SHBLSH" Gentin, Julin dhe Ermalin? Deda habit me përgjigjen
Pëlqej
The SHBLSH është një ndër grupet e “Portokallisë”, humori i të cilëve nuk do të vdesë kurrë.

Por asnjëri prej pjestarëve të SHBLSH nuk gjendet në në “Portokalli” pasi secili prej tyre tashmë ka angazhimet personale, disa në media e disa akoma në fushën e aktrimit.

Në një intervistë për Urbanus Blog, Julian Deda ka folur rreth këtij fakti dhe i është përgjigjur pyetjes nëse The SHBLSH do të rikthehen.

Mesa duket fansat duhet të presin ende shumë kohë pasi djemtë nuk e kanë fare në plan një ribashkim tani afër.

Dukej si një bindje e plotë kthimi i përgjigjes së Julian Dedës kur thoshte se një ribashkim i The SHBLSH mund të ndodhi, po jo shumë shpejt. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori