Aksident i rëndë në Tiranë-Durrës, fuoristrada luksoze kthehet përmbys (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëmautostradën Durrës-Tiranë në afërsi të Sukthit.

Dy mjete u përfshinë në një aksident mëngjesin e sotëm dhe përplasja mes mjeteve ka qenë e fuqishme, ku njëra prej makinave, një fouristradë është përmbysur në autostradë.

Nuk raportohen viktima, por një person është dërguar në urgjence, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi ka tentuar të manovrojë por makina është përmbysur në karrexhatë. Për shkak të aksidentit, është krijuar trafik në autostradë. /albeu.com/

Shtuar më 13/02/2018, ora 09:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori