Ancelotti: Ja kush e fiton Champions League
Pëlqej
Ish-trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti ka befasuar të gjithë pasi ka thënë se Juventusi meriton të fitojë finalen e Champions Leagues.

Në një intervistë për “Corriere della Sera”, trajneri aktual i Bajernit të Mynihut ka shprehur hapur dëshirën e madhe që trofeu i Championsit të shkojë në Itali dhe jo te ish-skuadra e tij, shkruan SYRI.net.

Juventusi me Buffonin e meriton të fiotojë tripletën dhe Champions Leaguen”, u shpreh ai.

Kujtojmë që më 3 qershor në Cardiff të Uellsit do të zhvillohet finalja e madhe e Champions Leagues. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 13:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori