Askush nuk dinte asgjë! Sot martohet aktorja e njohur shqiptare (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ditën e sotme martohet aktorja e spektaklit të humorit "Apartamenti 2XL", Cubi Metkaj martohet sot dhe askush nuk dinte asnjë gjë.

Ka qenë moderatori Turjan Hysko, ai i cili nëpërmjet një postimi në Instastory na bëri të ditur se sot martohet Ermeralda Metkaj, e cila njihet nga të gjithë me emrin Cubi.

"Ja erdhi dita o Cubi Metkaj", shkruan Turjan Husko sipër fotos ku aktorja e njohur e humorit shfaqet e veshur me fustan të bardhë. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori