Bala: Golin ia dedikoj babait, familjes dhe të gjithë shqiptarëve
Pëlqej
Menjëherë pas golit historik kundër Portugalisë në Aveiro, Bekim Bala komentoi emocionet e tij duke e ndarë gëzimin për këtë sukses me të gjithë shqiptarët.

“Erdhëm me besim morëm tri pikë dhe është fillimi më i mirë i mundshëm”. Në vijim, ai shpjegon edhe momentin kur me të djathtën çoi sferën në rrjetë…një gol spektakolar që i dhuroi Shqipërisë 3 pikët.“Mendova se topi do të dilte jashtë por me reflektin e sulmuesit e godita me të djathtën”

Në fund të intervistës dhënë për SuperSport, 22-vjeçari bëri një dedikim të veçantë. “Golin ia dedikoj babait familjes dhe të gjithë shqiptarëve”
Shtuar më 07/09/2014, ora 23:43
kaloresi i nates
e Hënë 8 Shtator 2014, Ora 00:49
URIME GOLIN VAZHDONI NE KETE RITEM TE KLASIFIKOHEMI NE GAREN EUROPIANE.......URIME EDHE NJEHRE NA I BARDHET FYTYREN!!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori