Bashkë me Brayant ndërron jetë dhe vajza e tij 13 vjeçare (VIDEO)
TMZ ka konfirmuar se në bord ka qenë njëra nga vajzat e Kobe Bryant, Gianna Maria Onore e njohur si "GiGi", e cila ka ndërruar jetë gjatë përplasjes me helikopter sot në mëngjes.

Gianna dhe Kobe ishin në rrugën e tyre drejt Akademisë Mamba për një praktikë basketbolli kur ndodhi përplasja.

Ndërkohë Gigi ishte vetëm 13 vjeç.

Shtuar më 26/01/2020, ora 22:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori