"Bëmë mama të të ngjaj", njihuni me vajzën bukuroshe të Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Mira Konçi prej vitesh jeton së bashku me familjen e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Është një ndër zërat dhe imazhet më të ëmbla të viteve ’90, por sa herë ta shohësh duket se koha ka ndaluar për të.

Era Saraçi është vajza e Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit, e cila njësoj si e ëma rezaton një mirësi në fytyrë.

Foto e saj e fundit në Instagram ku ndodhet në Tiranë është pëlqyer dhe shpërndar shumë nga ndjekësit e bukuroshes.

Era u bë vitin e shkuar pjesë e medias shqiptare pas diplomimit të saj në Colby College, në SHBA./albeu.com/

Shtuar më 23/09/2020, ora 16:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori