Berisha uron Kombëtaren: Fat dhe Fitore sonte!
Edhe pak orë nga ndajnë nga ndeshja e "Elbasan Arena" Shqipëri-Danimarkë dhe nuk mund të qëndronte kurrësesi jashtë kësaj atmosfere ish kryeministri i vendit Sali Berisha, i cili nuk njihet si tifoz i flaktë i futbollit, por ndaj kombëtares ka shfaqur gjithmonë interes.

Berisha ka postuar në Facebook një foto të tijën bashkë me kapitenin Lorik Cana dhe mbi të shkruan: "Fat dhe Fitore sonte!".

Nuk dihet ende zyrtartisht nëse Sali Berisha do të jetë sot në mbrëmje në "Elbasan Arena".../albeu.com/
Shtuar më 11/10/2014, ora 13:48
Al Shabi
e Shtunë 11 Tetor 2014, Ora 18:43
Mosss, sa her qe uron ky sharlatan kombetarja jon e peson keq. Do kishte ber me mire po te ishte kycur diku Brenda dhe te mos dilte fare ne media sot.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori