Blendi Fevziu: Dukej si aksident, më frenonte makina vetë
Gazetari Blendi Fevziu është shprehur se ka rrugë në Shqipëri që nuk kanë vijëzime dhe se këto bëhen problem për makinat.

Teksa fliste në “Opinion” për një udhëtim të tijin në Labinot Fushë, tha se makina i nxirrte shenja dhe e lajmëronte se mund të aksidentohej, kur në fakt nuk po ndodhte diçka e tillë.

“Po marr dy raste. Po udhëtoja javën e fundit nga Elbasani në Labinot Fushë është një rrugë që nuk kuptohet ku është vijëzimi.

Makina ime që kërkon vijëzimi frenonte vetë, i dilnin shenja, i dilte një këmbë ure që aty as nuk ishte, por që mua më dilte që ishte burim aksidenti,”- tha Fevziu.
Shtuar më 20/01/2021, ora 23:19
Gent
e Enjte 21 Janar 2021, Ora 09:59
Po ti do te nxjerresh qe ke makine 100 mije euro. Perfundimisht medioker dhe me kompleks te thelle fshataresk.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori