Brenda stadiumit të dytë më të madh në Gjermani: Kjo është shtëpia e Hertha Berlinit (FOTO LAJM)

Stadiumi Olimpik i Berlinit është stadiumi i dytë më i madh në Gjermani

Atmosfera brenda stadiumit është e jashtëzakonshme në ndeshjet e klubit gjerman.

Ndoshta nuk është stadiumi më modern në vend, por kapaciteti është i madh dhe zakonisht mbushet në tërësi.

Ky stadium kishte mbajtur Lojërat Olimpike të vitit 1936.

Shtuar më 25/12/2019, ora 19:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori