Çfarë ka humbur Lenjani (VIDEO)
Po luhet në stadiumin “Sukru Saracoglu” të Stambollit sfida e Grupit H mes Turqisë dhe Shqipërisë.

Në minutën e 49 futbollistët e kombëtares Shqiptare zhvillojnë një kundërsulm tepërrrezikshëm.

Bare jep një asist për Lenjanin, por nuk e merr siç duhet topin, duke sfumuar një rast shënimi.
Shtuar më 11/10/2019, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori