E FUNDIT/ Terror në Vlorë, 8 të vdekur, shumë të plagosur
Një ngjarje e rëndë është rregjistruar në Vlorë ku dyshohet për 8 persona të vdekur dhe disa të plagosur.

Besohet se të gjithë pesonat i përkasit të të njëjtit fis dhe se autori është me të meta mendore.

Policia akoma nuk ka dhënë detaje.

Shtuar më 10/08/2018, ora 18:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori