Çmendet polici, kap për fyti studentin dhe e tërheq zvarrë (VIDEO)
Një polic ka dhunuar një prej studentëve të Fakultetit Ekonomik në ambientet e hollit.

Në mënyrë të paligjshme dhe pa një kërkesë nga dekanati, policia jo vetëm që ka hyrë në Fakultet, por edhe ka ushtruar dhunë mbi disa prej studentëve.

Një nga rastet më flagrante shfaqet dhe në videon e publikuar.
Shtuar më 11/01/2019, ora 09:41
GOLI
e Premte 11 Janar 2019, Ora 13:43
JA KY ESHTE NJE PREJ QENVE TE SERBISE QE SUNDOJNE SHQIPETARET E KOSOVES...FIKS PERIUDHA 1945-1998
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori