Dalin pamjet, momenti kur themeluesi i Top Channel hipën në Ferrarin që më pas do t'i merrte jetën (VIDEO)
Nëse do të ishte gjallë, themeluesi i Top Channel Dritan Hoxha do të ishte 50 vjeç, por një aksident fatal dhjetë vite më parë ia preu atij ëndrrën në mes.

Njeriu i cilësuar nga të gjithë si vizionar, u nda nga jeta në moshë të re, teksa udhëtonte me shpejtësi me automjetin e tij tip Ferrari, duke lënë në mes ëndrrën e shumë shqiptarëve për ekranin e së ardhmes.

Dje, Olti Curri ka publikuar një foto të rrallë të Tanit, në të cilën, pronari i TCH duket teksa bisedon me persona të tjerë të apasionuar të makinave dhe më pas hipënFerrarin e tij dhe niset me shpejtësi.

Pamjet duket se janë filmuar në pistën e Gjadrit, e cila më parë është përdorur për gara me makina.
Shtuar më 17/10/2018, ora 13:03
skacte duhet
e Mërkurë 17 Tetor 2018, Ora 19:22
Jaten nuk ta merr Ferrari por mendjemadhesia....
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori